York County School of Technology's annual commencement ceremonies were 6:45 p.m. June 8.

Diplomas were given to:

Joseph R. Adams, Agustin A. Aguilar, Brock M. Alloway, Jasmily Almanzar, Sadye E. Anderson, Shawndela R. Anderson, Timothy Ansbach, William R. Arrington,

Shannen R. Baker, Shane A. Bankes, Christopher C. Beard, Jonathan M. Beaston, Carl J. Beaverson, Michael T. Bechtel, Isaiah Becker, Nathan D. Biden, Andrew G. Bilger, Allen R. Birchfield, Bruce E. Bolen, Katelyn I. Brandt, Jason P. Brathuhn, Tiffany L. Bridges, Randy C. Brooks, Deaven G. Brown, Jordan H. Brown, Scott A. Brown, Vanesha S. Brown, Jonathan A. Buckwalter, Wade E. Burkholder,

Tiffany E. Carraway, Cinthya F. Carreon, TessaRae J. Carter, Luis M. Cox-Castillo, Samantha A. Catlin, Edgar C. Chavez, Corey A. Chavis, Leoner Checo, Christopher B. Chronister, Jr., Kenneth P. Chronister, Alexandre Claude-Simeon, Ann A. Clinton, Rebecca Cochran, Clinton A. Coluccio, Travis L. Cook, Robert C. Cooley, Patrick M. Cooper, William S. Corcoran, Sarah Cowey, A'stasia L. Crawford, Daniel Z. Creswell, Ethan J. Criswell,

James R. Dalton, Jr., Dustin K. Decker, Benjamin A. Dehoff, Daniel R. Deickman, Yazmin A. De la Cruz Rodriguez, Anthony W. Delatorre, Meaghan R. Delgado, Joseph DeShields, Catherine A. Dillard, Seth D. Donat, Susanna Dutton,

Kiana A. Edwards, Tyler D. Edwards, Matthew T. Eichelberger, Cassandra Elliott, Josue Estrada-Laboy, Kelly Estrella,

Nicholas L. Feliciano, Kyle R. Finkenbiner, Amanda L. Firth, Zachary T. Fleming, Tyler R. Flickinger, Timothy A. Flinchbaugh, Andrew E. Foltz III, Dashae A. Francis, Christopher Franz, Cassandra L. Frey,

Christopher Gagne, Biante A. Gainous, Brandon A. Garcia, Alli K. Garner, Corey A. Garner, Patrick J. Geier, Nikolos T. Gingrich, Bianca M. Gonzalez, Whitney L. Griffith, Josiah N. Groff, Ashley R. Gross, Brittney N. Gross, Kristie L. Grove, Michael A. Guthmann, Ramiro R. Gutierrez,

Kelci K. Haag, Alicia J. Hagan, Anthony D. Hake, Samantha P. Hall, Austin A. Hansen, Jabar W. Harris, Russell C. Hartman, Clinton J. Hawkes, Kaitlyn J. Heindel, Robert P. Heindel, Jose D. Hernandez, Daniel L. Hess, Sebastian M. Hess, Shane P. Hess, Megan E. Hicks, Alexander L. Hoch, Mary E. Holcomb, Dylan R. Holley, Devante M. Holmes, Danielle E. Hoover, Michaelia A. Hopkins, Andrew S. Horne, Aaron K. Houseman, Myles A. Howell, James B. Hull,

Anthony W. Ibaugh,

Elizabeth C. Jackson, Shayla M. Jackson, Shafiq K. Jamison, Rochelle N. Jeffries, Joshua D. Jenkins, Anton M. Jones, Jr., Nathan C. Jones,

Amber R. Kauffman, Mason A. Keiser, Kris Kelly, Robert J. Kelly, Jr., Jessica L. Kennedy, Daniel W. Kile, Jr., Rebekah L. Kirby, Aaron M. Kirckhoff, Joshua A. Kline, Joseph R. Kling, Curtis L. Knaub IV, Jacob A. Kopp,

Dontae M. Lambert-Hairston, Paul A. Lancaster, Jr., Joseph M. Landis, Estee Lawrence, Daniel E. Lentz, Zacheriah Little, John A. Lloyd, Kendra N. Lohss, Cyasia J. Lomax, W. Scott Lowd, Jr., Shane M. Lunger,

Zane K. Markel, Nathan P. Marks, Gregory A. Martin, Levi D. McCurdy, Kati E. McFadden, Adrian M. McLane, Bryan W. McMinn, Nathaly J. Mercado-Velasco, Alcides M. Mercado-Velasco, Carrie M. Miller, Jillian N. Miller, Seth M. Miller, Shawn A. Miller, Timothy C. Mohan, Keishla B. Morales, Justin T. Morgan, Chae A. Mowrer, Michael Mowrer, Jr., Zachary D. Mummert, James L. Murphy, Benjamin E. Myers, Jr., Brady D. Myers, Ryan S. Myers,

Christina N. Nelson, Rebecca R. Nispel,

DeJon H. O'Conner, Jennifer N. Odenwalt, Juan A. Ovalles,

Salena N. Patrick, Andrew M. Pender, Charles A. Pennington IV, Zachery L. Pifer, AnaKaren Pineda, Mary E. Plummer, Meranda L. Poole, Michael L. Pope II, DeaDra A. Potter, Emma L. Preisinger, Nathaniel T. Price,

Alysia N. Quesenberry, Jerry Quinones, Jr., Juliana Quintero,

Channing M. Ramos, Uriah G. Ramsey, Samuel M. Reever, Robert D. Riley, Jr., Selena Roberson, Bernard O. Rodriguez, Carlos Ivan Rodriguez, Jr., Wilmary Rodriguez, Heather M. Rosenberger, Brittany M. Roth, Kenneth M. Ruff, Dillon W. Runkle, Thomas A. Rupp,

Edwin E. Santiago, Francesca R. Schrock, Steven Schrum, Elijah D. Scott, Samuel C. Seeley, Luke A. Seitz, Adam M. Sharp, Andrew D. Shearer, Kody R. Shenberger, Mykel J. Shepherd, Nicholas Shermeyer, Randy S. Shoemaker II, Sabrina G. Shoemaker, Coty A. Sinclair, Jared A. Sipe, Vidal A. Sipe, Jr., Bradley A. Smith, Kayla A. Smith, Rainor C. Smith, Sandra Smith, Scot A. Smith, Jr., Michael J. Snow, Keri M. Solomon, Christopher E. Spicer, Briana N. Standing, Elizabeth M. Steed, Dylan M. Steepe, Bryan D. Stem, Tara X. Stephens, Anthony R. Sterner, Derek L. Stiles, Joshua L. Stinchecum, Antonio N. Stone, Jerymie A. Stonier, Nikki J. Stough, Isaac L. Strausbaugh, Adam J. Stump, Briar L. Sullivan,

Davon J. Talley, Devin R. Taylor, Lacey E. Thompson, Stacy M. Tolbert, Cory A. Topper, Digmarie Torres, Jennifer Tsan, Steven D. Turner,

Amber L. Urey,

Moraima Valentin-Jimenez, Tavon M. Vazquez, Abimael Vega, Samila Vilic,

Bradley Wade, Crystal A. Wagner, Jessica M. Wagner, Namibia L. Walker, Kaitlin A. Waltimyer, Shelby N. Waltimyer, Matthew Ward, Rebecca A. Weaver, Charlie Weinke, Ian C. Whitsel, Kierston P. Williams, Ashley N. Wilson, Joshua M. Wilson, Shannon M. Wise, Jordan Wisotzkey, Courtney B. Wissinger, Zachary L. Witt, Lisa A. Wolf, Atylia K. Wormley,

John Z. Yanchoris, Jerome G. Yanez, Rachel M. Yelton, Jazmyn A. Young, Michael E. Young,

Samual W. Zortman.